Już 29 września zapraszamy na koncert zespołu Shockolad oraz Dany Vynnytskiej. Wydarzenie odbędzie się w Willi Karpowiczów o godzinie 19:00.

Zapraszamy na koncert zespołu Shockolad oraz Dany Vynnytskiej! Specjalnie dla Was przygotujemy streaming z tego wydarzenia, tak abyście wszyscy mogli poczuć te emocje na żywo!

To idealna okazja, aby w natłoku codziennych obowiązków, znaleźć chwilę czasu tylko dla siebie. Usiądź wygodnie w swoim fotelu i zrelaksuj się przy dźwiękach muzyki.

Spotkajmy się wirtualnie 29 września o godzinie 19:00, aby oglądnąć transmisje live prosto z siedziby Fundacji Olgi Tokarczuk, czyli Willi Karpowiczów.

❓ Kto wystąpi ❓
? Shockolad  jeden z najbardziej utytułowanych ukraińskich zespołów działających w sferze jazz i world music, grający regularnie na różnych salach koncertowych – festiwalach, na dużej scenie i w klubach. Zespół odnajduje się w mieszaniu różnych stylów, improwizacji, oryginalnych pomysłach i motywach, które odnajdują się w świadomości ukraińskich muzyków. Każdy album jest wyjątkowy ze względu na nieustanną eksplorację dźwięków, myśli oraz syntezę elektroniki i akustyki. Podobnie każdy członek ShockolaD wnosi swój własny, niepowtarzalny wkład w muzykę i brzmienie zespołu. ShockolaD pozostaje zawsze otwarty na różne style muzyczne i kierunki.

? Dana Vynnytska – absolwentka Wydziału Kompozycji w Konserwatorium Lwowskim, jest laureatką programu stypendialnego polskiego Ministerstwa Kultury „Gaude Polonia” przeznaczonego dla młodych artystów z krajów Europy Środkowowschodniej. Półroczny pobyt Dany na stypendium w Polsce umożliwił wzajemne poznanie się, pracę nad repertuarem oraz koncertowanie (najpierw jako duet żeński). Brała udział w nagraniach takich zespołów, jak Shokolad, Babooshki, czy Afro Kolektyw. Występuje także w zespole Babooshki.

Streaming koncertu będzie dostępny na kanale YouTube Fundacja Veritas pod linkiem
? https://bit.ly/3BJT5UW ?

❗ Uczestnictwo w streamingu jest bezpłatne❗

W trakcie wydarzenia będzie prowadzona zbiórka na rzecz Fundacji Veritas. Zachęcamy do wsparcia poprzez uiszczenie darowizny ???.

Liczba miejsc ograniczona! Zachęcamy do zapisów pod adresem mailowym: zapisy@fundacja-veritas.pl.

Partnerzy ⤵⤵⤵
Rada Osiedla Krzyki-Partynice